Umów się
na pomiar
Biuro
Sady, ul. Rolna 9
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. stac. (61) 64-64-528
Konsultant:
Maciej Spychała
tel. kom. 666-325-886

maciej.spychala@nowefronty.pl

Fronty meblowe

Na naszą ofertę składają się fronty meblowe do szafek kuchennych, meblościanek młodzieżowych, czy witryn do salonu. Proponujemy rozwiązania od najlepszych w branży producentów w ponad 100 wzorach do wyboru. Wyroby wykonane są ze szczególną dbałością o detale – żłobienia, uchwyty i inne okucia. Bogaty wybór materiałów i kolorystyki pozwala na dobranie modelu odpowiadającego indywidualnym potrzebom i preferencjom.

Rodzaje

Posiadamy w naszej ofercie fronty meblowe przeznaczone do stworzenia efektownych zabudów kuchennych i pokojowych. Wśród dostępnych modeli znajdują się wersje drewniane, fornirowe, akrylowe, lakierowane i foliowane. Bogactwo wzorów poszczególnych modeli pozwala na zastosowanie ich przy wystroju nowoczesnym, klasycznym, retro, czy prowansalskim. Zapoznając się z parametrami poszczególnych produktów będą mieli Państwo ułatwioną decyzję o wyborze.

Fronty foliowane

Dostępne w bardzo szerokiej kolorystyce oraz bogatym wyborze wzorów fronty foliowane dają ogromne możliwości w zakresie aranżacji. Podstawą do ich stworzenia są płyty MDF obleczone trwałą i efektownie prezentującą się folią PCV – w zależności od potrzeb jednobarwną lub drewnopodobną. Proponujemy wyroby takich marek jak BRW, WIECH i MEBLEX, co zapewnia wysoki standard wykonania. Istnieje możliwość doboru produktu pod kątem wymiarów.

Przykładowe produkty

Pełna oferta marki BRW / MEBLEX / WIECH

Fronty lakierowane

Prezentujemy eleganckie fronty lakierowane w bardzo szerokim asortymencie. Dzięki zróżnicowaniu designu mogą być wykorzystane zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych kuchniach. Ponadto świetnie sprawdzą się w zabudowie pomieszczeń biurowych. Do ich wykonania służy płyta MDF powleczona jednostronnie warstwą lakieru, który dobrze utrzymuje się na powierzchni dzięki zastosowaniu odpowiedniego podkładu.

Przykładowe produkty

Pełna oferta

Fronty akrylowe

Ciągle jeszcze stanowią nowość. Trwałe i bardzo efektowne fronty meblowe akrylowe . Opierają się na wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i innowacyjnych materiałów. Podstawą do ich wykonania są płyty AQUAAKRYL, które wykazują podwyższoną odporność na zarysowania oraz uderzenia, a także promieniowanie UV. Do pokrycia ich stosowany jest po stronie lewej laminat, po prawej – mata akrylowa.

Przykładowe produkty

Pełna oferta

Fronty drewniane

Klasyczne, eleganckie, zawsze modne fronty drewniane nadają się zarówno do mebli kuchennych, jak i gabinetowych bądź biurowych. Wykorzystanie szlachetnego materiału naturalnego zapewnia wysokie walory estetyczne. Indywidualne właściwości drewna zapewniają zaś wysoką trwałość. Wśród propozycji znajdują się wyroby wykonane z kasztana, olchy, dębu, brzozy. Determinuje to rodzaj wybarwienia oraz charakter rysunku drewna.

Przykładowe produkty

Pełna oferta

Fronty fornirowane

Piękno, jakie charakteryzuje właśnie fronty meblowe fornirowane wiąże się z wykorzystaniem do ich wyrobu forniru drewnianego. Nadaje elegancji, a zarazem zapewnia mniejszą masę niż przy skrzydłach drzwiczek wykonanych w pełni z drewna. Proponujemy bardzo intrygujące połączenia kolorystyczne, nadające się do współczesnych oraz klasycznych aranżacji wnętrz. W ofercie znajdują się między innymi wyroby MBS Hurtowni Frontów Kuchennych.

Przykładowe produkty

Pełna oferta

Kolorystyka

Odcień, barwa, tonacja – to właśnie kolorystyka bardzo silnie decyduje o wyglądzie frontów meblowych. Proponujemy wyroby w jasnych i ciemnych barwach drewnopodobnych, ale też w zupełnie nienaturalnych, żywych kolorach. Bogactwo wyboru pozwala na stworzenie odpowiednich propozycji dla mebli kuchennych w stylu prowansalskim, jak i nowoczesnych pomieszczeń biurowych. Odkrywając różnorodne palety i wzorniki, mogą Państwo znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie.

Paleta ICA

Proponujemy możliwość wyboru frontów meblowych lakierowanych w jednym z odcieni w bardzo rozbudowanej palecie ICA. Istnieje możliwość pokrycia elementu jedno- lub obustronnie dowolnym odcieniem. Na stronie umieściliśmy skróconą paletę, która stanowi jedynie wzornik poglądowy. Faktyczny wzornik jesteśmy w stanie przesłać do Klienta. Prosimy mieć na uwadze, iż rzeczywiste odcienie mogą się różnić nieznacznie od zaprezentowanych na wzornikach.

ica_1_1046 ica_2_1046 ica_3_1051 ica_4_1050

Paleta RAL

Przy frontach lakierowanych płyta MDF może zostać pokryta warstwą nawierzchniową w kolorze z palety RAL. Wykorzystany system oznaczania baw opiera się na porównaniu z odpowiednimi wzornikami, przy czym należy mieć na uwadze, że umieszczone na stronie wzorniki nie odzwierciedlają rzeczywistych kolorów. Na życzenie Klienta możemy przesłać rzeczywistą paletę odcieni. Gotowe wyroby mogą być jedno- lub obustronnie pokryte lakierem w tym samym odcieniu.

 kolorystyka_ral_1244

Kolorystyka frontów foliowanych MEBLEX

Bardzo bogata kolorystyka frontów foliowych MEBLEX zachwyca oryginalnymi barwami. Obok propozycji drewnopodobnych znalazły się oryginalne modele w odcieniu pomarańczowym, fioletowym, zielonym, czerwonym. Świetnie dopełnią aranżacje retro, orientalne, klasyczne, minimalistyczne, industrialne. Zachęcamy do tworzenia efektownych połączeń. Cennik produktów wykazuje pewne różnice między poszczególnymi kolorami.

Kolorystyka frontów foliowanych WIECH

Od ciepłych brązów po chłodne szarości – kolorystyka frontów foliowanych WIECH uwzględnia potrzeby i preferencje różnych Klientów. W ofercie znajdują się także unikalne odcienie zieleni, wanilii bądź bieli pozwalające na przełamanie naturalnych, drewnopodobnych mebli wyrazistym akcentem. Pozwolą na stworzenie nowoczesnej, jak i tradycyjnej zabudowy kuchennej. Wybór jednego lub więcej kolorów ma znaczenie dla ostatecznej ceny.

Kolorystyka frontów foliowanych BRW

Drewnopodobne, jednolite, naturalne, czy futurystyczne – odcienie folii stosowane do wykonania frontów meblowych BRW to prawdziwe bogactwo możliwości oraz inspiracji. Różnorodność odcieni oznacza szansę na stworzenie zabudowy utrzymanej w dowolnej estetyce - od jasnych propozycji, idealnych przy stylu prowansalskim, po elegancki orzech i wenge – idealne do komponentów retro. Wybór koloru uwzględnia cennik.

Copyright © 2013 NoweFronty.pl