Umów się
na pomiar
Biuro
Sady, ul. Rolna 9
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. stac. (61) 64-64-528
Konsultant:
Maciej Spychała
tel. kom. 666-325-886

maciej.spychala@nowefronty.pl

Jak zamawiać?

Zmiana wyglądu Twojej kuchni małym kosztem jest bardzo prosta:

  1. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www – znajdują się tutaj zdjęcia wszystkich dostępnych frontów. Spisz nazwy frontów, które wzbudziły Twoje zainteresowanie.
  2. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie, przedstawi „na żywo” wzory wybranych wcześniej frontów i dostępną kolorystykę. Dokona także pomiaru mebli. Na tej podstawie dokona wyceny zamówienia.
  3. Po akceptacji wyceny i podpisaniu umowy zamówienie zostanie zlecone. Czas jego realizacji to 2-6 tyg. w zależności od wybranego wzoru frontów. Gdy fronty będą już wyprodukowane nasz konsultant umówi się na dokładny termin montażu. Oczywiście przed montażem zdemontuje stare fronty.

 

UWAGA: w przypadku, gdy po wykonaniu wyceny Klient nie zdecyduje się na zamówienie, pomiar i wycena jest odpłatna i wynosi 50 zł. Koszt montażu nowych frontów jest zależny od wielkosci zamówienia i wynosi 10% jego wartości (nie mniej niż 50 zł).

*w przypadku bardziej skomplikowanych montaży cena montażu ustalana jest indiwidualnie 

 

Transport jest darmowy w ograniczonym obszarze (patrz zdjęcie). W przypadku transportu frontów do miejscowości poza obszarem darmowej dostawy, transport jest odpłatny i wynosi 1 zł netto za każdy 1 km, licząc od adresu siedziby Nowefronty.pl

 

TRANSPORT DARMOWY TYLKO W PRZYPADKU SKORZYSTANIA Z PEŁNEJ USŁUGI. POMIAR-NAWIERTY-MONTAŻ. W PRZYPADKU ZAMÓWIENIA SAMYCH FRONTÓW, BEZ USŁUGI MONTAŻU KOSZT TRANSPORTU 30 ZŁ NA TERENIE POZNANIA!!!

 

mapka_darmowej_dostawy_3126

Copyright © 2013 NoweFronty.pl